Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Μασάζ |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
Η Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει πισίνα, απέχει 500 μέτρα από τον Βοτανικό Κήπο του Deshaies και μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.
Οι χώροι ευεξίας στην περιοχή περιλαμβάνουν την παραλία Plage De La Perle, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ. Αυτό το κατάλυμα απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Παραλία Grande Anse.
Οι παροχές μπανίου στην Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre περιλαμβάνουν επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.
Η βίλα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, όπου υπάρχουν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνος. Οι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν πιάτα καραϊβικής κουζίνας στο Restaurant Panoramique, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς. Επίσης, δίπλα βρίσκεται στάση λεωφορείου Jardin Botanique, που είναι σε απόσταση 550 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- de Deshaies Botanical Garden75 χλμ.
- Beach Ferry2715 χλμ.
- Παραλία Leroux2997 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet43 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Μασάζ
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre;
Οι πελάτες της η Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre;
Οι τιμές σε η Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre κυμαίνονται από 162$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Avec Piscine Et Vue Sur Mer - Deshaies Centre θα απολαύσουν πισίνα.